Fendt camper VERKOCHT
1 / 18

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar1996
  • Slaapplaatsen6
  • Max. massa3.500 kg
  • Leeggewicht3.000 kg
  • Kilometerstand217.000 km
  • ConditieGebruikt

Omschrijving

VERKOCHT!!

Ruime en zeer complete camper met Fiat 2.5 TDI 

APK t/m 17 Juli 2028 ( dus nog 1 jaar en 9 maanden)

Airco in de cabine en in de opbouw (dus 2 x airco)

Cruise control

Truma gas combi ketel (kachel/boiler)

bij 213 de distributie riem vervangen nu heeft hij 217 gelopen

Trekhaak

Indeling

Slapen

  • Stapelbed
  • Vast bed

Zitten

  • Middenzit

Keuken

  • Midden keuken

Badkamer

  • Achter badkamer

Specificaties

Algemeen

Merk
Fiat
Model
Fendt camper VERKOCHT
Uitvoering
Alkoof
Bouwjaar
1996
Modeljaar
1996
Conditie
Gebruikt

Maten en gewichten

Breedte
2,34 m
Leeggewicht
3.000 kg
Max. toelaatbare massa
3.500 kg
Laadvermogen
500 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
6
Zitplaatsen
6

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Kilometerstand
217.000 km
Vermogen
116 pk
APK tot
17-07-2028

Garantie en prijs

Btw / marge
Marge

Overige specificaties

APK geldig tot
2028-07-17
Datum eerste registratie
1996-03-29
Kleur
N.v.t.

Accessoires en uitrusting

Cockpit

  • Armsteun(en)
  • Cruise Control
  • Motorairco
  • Stuurbekrachtiging
  • Tellerrapport

Interieur

  • Combi Horren
  • Douche
  • Koelkast
  • Omvormer
  • Toilet
  • Truma combi verwarming en water

Exterieur

  • Dakluik
  • Ladder en Imperiaal
  • Luifel
  • Schokbrekers
  • Service luiken
  • Vuilwatertank
  • Zonnepaneel

Extra opties

  • Afzuigkap
  • Airconditioning
  • Reservewiel
  • Trekhaak
  • Watertank (vast)

Over de dealer

Logo Welten Caravans

Welten Caravans

De Run 8256

5504EM Veldhoven

Alle 4 campers van Welten Caravans

Openingstijden showroom
MaandagGesloten
Dinsdag09:00 – 18:00
Woensdag09:00 – 18:00
Donderdag09:00 – 18:00
Vrijdag09:00 – 18:00
Zaterdag09:00 – 14:00
ZondagGesloten
Openingstijden werkplaats
MaandagGesloten
Dinsdag18:00
Woensdag18:00
Donderdag18:00
Vrijdag18:00
Zaterdag14:00
ZondagGesloten

Vergelijkbare campers

  1. CITROEN JUMPER buscamper

    • Bouwjaar 2009
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.300 kg
    € 12.500
    Schipper Caravans · Echt
  2. BAVARIA I74 enkele bedden

    • Bouwjaar 2012
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,44 meter
    € 36.500
    Welten Caravans · Veldhoven
  3. 2012 Volkswagen T5 GP Califonia Comfortline, Leer/Alcantara 140pk, euro 5

    • Bouwjaar 2012
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.000 kg
    • Lengte 4,89 meter
    € 37.950
    Koning mobiel · Hoogezand
  4. Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5

    • Bouwjaar 2013
    • 4 slaapplaatsen
    • Lengte 4,91 meter
    • 140.590 kilometer
    € 44.950
    Koning mobiel · Hoogezand
Verkocht
Bellen
Foto 1 van 18
Foto 2 van 18
Foto 3 van 18
Foto 4 van 18
Foto 5 van 18
Foto 6 van 18
Foto 7 van 18
Foto 8 van 18
Foto 9 van 18
Foto 10 van 18
Foto 11 van 18
Foto 12 van 18
Foto 13 van 18
Foto 14 van 18
Foto 15 van 18
Foto 16 van 18
Foto 17 van 18
Foto 18 van 18
1 / 18