CITROEN JUMPER buscamper
1 / 25

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar2009
  • Slaapplaatsen2
  • Max. massa3.300 kg
  • Leeggewicht2.437 kg
  • Kilometerstand166.000 km
  • ConditieGebruikt

Omschrijving

Zeer nette en goed onderhouden Citroen buscamper zelfbouw 

Originele Nederlandse camper met NAP 

Elke 2 jaar en soms elk jaar onderhouden

Camper wordt geleverd incl. Thule dakluifel 3 jaar oud, buitendouche, heosafe slot achterdeur, navigatie, cruise control, Draaibare voorstoelen, koelkast, gascomfort, topdek matras, trekhaak zonder bekabeling en parkeersensoren achter, inverter, boiler 12V, bassbox voor sound, compressor koelkast 

Boordaccu en waterpomp 2026 vervangen

Laatste Motorische beurt juli 2026

Prijs €12.500 zo meenemen zonder garantie 

Indeling

Slapen

  • Dwarsbed
  • Vast bed

Keuken

  • Midden keuken

Specificaties

Algemeen

Merk
Citroën
Model
CITROEN JUMPER
Type / uitvoering
CITROEN JUMPER NAP originele Nl camper
Uitvoering
Buscamper
Bouwjaar
2009
Conditie
Gebruikt
Kleur
BLAUW

Maten en gewichten

Breedte
2,05 m
Leeggewicht
2.437 kg
Max. toelaatbare massa
3.300 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
2
Zitplaatsen
2

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
Schakel
Kilometerstand
166.000 km
Vermogen
101 pk
Euroklasse
Euro 4
APK tot
24-09-2027

Garantie en prijs

Btw / marge
Marge

Overige specificaties

APK geldig tot
2027-09-24

Accessoires en uitrusting

Cockpit

  • Armsteun(en)
  • Cruise Control

Over de dealer

Logo Schipper Caravans

Schipper Caravans

Edisonweg 8B

6101XJ Echt

Alle 1 camper van Schipper Caravans

Openingstijden showroom
MaandagGesloten
Dinsdag09:00 – 18:00
Woensdag09:00 – 18:00
Donderdag09:00 – 18:00
Vrijdag09:00 – 18:00
Zaterdag09:00 – 17:00
ZondagGesloten

Vergelijkbare campers

  1. BAVARIA I74 enkele bedden

    • Bouwjaar 2012
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,44 meter
    € 36.500
    Welten Caravans · Veldhoven
  2. 2012 Volkswagen T5 GP Califonia Comfortline, Leer/Alcantara 140pk, euro 5

    • Bouwjaar 2012
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.000 kg
    • Lengte 4,89 meter
    € 37.950
    Koning mobiel · Hoogezand
  3. Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5

    • Bouwjaar 2013
    • 4 slaapplaatsen
    • Lengte 4,91 meter
    • 140.590 kilometer
    € 44.950
    Koning mobiel · Hoogezand
  4. Chausson Welcome 758 XLB

    • Bouwjaar 2019
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,4 meter
    € 57.950
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
€ 12.500
Bellen
Foto 1 van 25
Foto 2 van 25
Foto 3 van 25
Foto 4 van 25
Foto 5 van 25
Foto 6 van 25
Foto 7 van 25
Foto 8 van 25
Foto 9 van 25
Foto 10 van 25
Foto 11 van 25
Foto 12 van 25
Foto 13 van 25
Foto 14 van 25
Foto 15 van 25
Foto 16 van 25
Foto 17 van 25
Foto 18 van 25
Foto 19 van 25
Foto 20 van 25
Foto 21 van 25
Foto 22 van 25
Foto 23 van 25
Foto 24 van 25
Foto 25 van 25
1 / 25