Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar2009
- Slaapplaatsen2
- Max. massa3.300 kg
- Leeggewicht2.437 kg
- Kilometerstand166.000 km
- ConditieGebruikt
Omschrijving
Zeer nette en goed onderhouden Citroen buscamper zelfbouw
Originele Nederlandse camper met NAP
Elke 2 jaar en soms elk jaar onderhouden
Camper wordt geleverd incl. Thule dakluifel 3 jaar oud, buitendouche, heosafe slot achterdeur, navigatie, cruise control, Draaibare voorstoelen, koelkast, gascomfort, topdek matras, trekhaak zonder bekabeling en parkeersensoren achter, inverter, boiler 12V, bassbox voor sound, compressor koelkast
Boordaccu en waterpomp 2026 vervangen
Laatste Motorische beurt juli 2026
Prijs €12.500 zo meenemen zonder garantie
Indeling
Slapen
Keuken
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Citroën
- Model
- CITROEN JUMPER
- Type / uitvoering
- CITROEN JUMPER NAP originele Nl camper
- Uitvoering
- Buscamper
- Bouwjaar
- 2009
- Conditie
- Gebruikt
- Kleur
- BLAUW
Maten en gewichten
- Breedte
- 2,05 m
- Leeggewicht
- 2.437 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.300 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 2
- Zitplaatsen
- 2
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- Schakel
- Kilometerstand
- 166.000 km
- Vermogen
- 101 pk
- Euroklasse
- Euro 4
- APK tot
- 24-09-2027
Garantie en prijs
- Btw / marge
- Marge
Overige specificaties
- APK geldig tot
- 2027-09-24
Accessoires en uitrusting
Cockpit
- Armsteun(en)
- Cruise Control
Over de dealer
Schipper Caravans
Edisonweg 8B
6101XJ Echt
| Maandag | Gesloten |
|---|---|
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
Vergelijkbare campers
-
BAVARIA I74 enkele bedden
- Bouwjaar 2012
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,44 meter
€ 36.500Welten Caravans · Veldhoven -
2012 Volkswagen T5 GP Califonia Comfortline, Leer/Alcantara 140pk, euro 5
- Bouwjaar 2012
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.000 kg
- Lengte 4,89 meter
€ 37.950Koning mobiel · Hoogezand -
Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5
- Bouwjaar 2013
- 4 slaapplaatsen
- Lengte 4,91 meter
- 140.590 kilometer
€ 44.950Koning mobiel · Hoogezand -
Chausson Welcome 758 XLB
- Bouwjaar 2019
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,4 meter
€ 57.950Rutten Ridderbeks B.V. · Echt