2012 Volkswagen T5 GP Califonia Comfortline, Leer/Alcantara 140pk, euro 5
1 / 17

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar2012
  • Slaapplaatsen4
  • Max. massa3.000 kg
  • Leeggewicht2.307 kg
  • Lengte4,89 m
  • Kilometerstand237.081 km

Omschrijving

Uitrusting (o.a.):

Leder/ Alcantara bekleding, Electro-Hydraulisch hefdak met hieronder een bovenbed met lattenbodem, Zit- slaapbank, Beide voorstoelen draaibaar, Buitenstoelen in achterklep, Buitentafel in schuifdeur, Schuifbare binnentafel aan keukenmeubel, Schuifdeur en achterklep met sluithulp (softclose), Comfortdashboard met 6 airbags, Standkachel op diesel, Compressor koelkast, 2 Camperaccu’s, 150 Watt 230volt omvormer, Schoon- en vuilwatertank, Tentdoek met 3 ruiten, Cassetteluifel, PDC Parkeersensoren voor en achter (ook visueel op scherm), Lederen Stuur, Cruise Control, Climate Control, Boordcomputer, Extra getint glas, Tweede ruit in camperdeel, Stoelverwarming, Versnellingsbakslot, Trekhaak, Mat Camperdeel.

— Onder voorbehoud van zet- en drukfouten –

Specificaties

Algemeen

Merk
Volkswagen
Model
CALIFORNIA
Bouwjaar
2012
Conditie
Gebruikt
Kleur
Blauw

Maten en gewichten

Totale lengte
4,89 m
Leeggewicht
2.307 kg
Max. toelaatbare massa
3.000 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
4

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
handgeschakeld
Kilometerstand
237.081 km
Vermogen
140 pk
Euroklasse
Euro 5

Garantie en prijs

Garantie
6 maanden
Soort garantie
Dealergarantie
Btw / marge
Marge

Over de dealer

Logo Koning mobiel

Koning mobiel

Industrieweg 18

9601 LJ Hoogezand

Alle 2 campers van Koning mobiel

Openingstijden showroom
Maandag–
Dinsdag09:00 – 17:00
Woensdag09:00 – 17:00
Donderdag09:00 – 17:00
Vrijdag09:00 – 17:00
ZaterdagAlleen op afspraak geopend
Zondag–
Openingstijden werkplaats
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:00
Woensdag10:00 – 17:00
Donderdag10:00 – 17:00
Vrijdag10:00 – 17:00
Zaterdag–
Zondag–

Vergelijkbare campers

  1. BAVARIA I74 enkele bedden

    • Bouwjaar 2012
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,44 meter
    € 36.500
    Welten Caravans · Veldhoven
  2. Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5

    • Bouwjaar 2013
    • 4 slaapplaatsen
    • Lengte 4,91 meter
    • 140.590 kilometer
    € 44.950
    Koning mobiel · Hoogezand
  3. CITROEN JUMPER buscamper

    • Bouwjaar 2009
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.300 kg
    € 12.500
    Schipper Caravans · Echt
  4. Chausson Welcome 758 XLB

    • Bouwjaar 2019
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,4 meter
    € 57.950
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
€ 37.950
Bellen
Foto 1 van 17
Foto 2 van 17
Foto 3 van 17
Foto 4 van 17
Foto 5 van 17
Foto 6 van 17
Foto 7 van 17
Foto 8 van 17
Foto 9 van 17
Foto 10 van 17
Foto 11 van 17
Foto 12 van 17
Foto 13 van 17
Foto 14 van 17
Foto 15 van 17
Foto 16 van 17
Foto 17 van 17
1 / 17