Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar2012
- Slaapplaatsen4
- Max. massa3.000 kg
- Leeggewicht2.307 kg
- Lengte4,89 m
- Kilometerstand237.081 km
Omschrijving
Uitrusting (o.a.):
Leder/ Alcantara bekleding, Electro-Hydraulisch hefdak met hieronder een bovenbed met lattenbodem, Zit- slaapbank, Beide voorstoelen draaibaar, Buitenstoelen in achterklep, Buitentafel in schuifdeur, Schuifbare binnentafel aan keukenmeubel, Schuifdeur en achterklep met sluithulp (softclose), Comfortdashboard met 6 airbags, Standkachel op diesel, Compressor koelkast, 2 Camperaccu’s, 150 Watt 230volt omvormer, Schoon- en vuilwatertank, Tentdoek met 3 ruiten, Cassetteluifel, PDC Parkeersensoren voor en achter (ook visueel op scherm), Lederen Stuur, Cruise Control, Climate Control, Boordcomputer, Extra getint glas, Tweede ruit in camperdeel, Stoelverwarming, Versnellingsbakslot, Trekhaak, Mat Camperdeel.
— Onder voorbehoud van zet- en drukfouten –
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Volkswagen
- Model
- CALIFORNIA
- Bouwjaar
- 2012
- Conditie
- Gebruikt
- Kleur
- Blauw
Maten en gewichten
- Totale lengte
- 4,89 m
- Leeggewicht
- 2.307 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.000 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 4
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- handgeschakeld
- Kilometerstand
- 237.081 km
- Vermogen
- 140 pk
- Euroklasse
- Euro 5
Garantie en prijs
- Garantie
- 6 maanden
- Soort garantie
- Dealergarantie
- Btw / marge
- Marge
Over de dealer
Koning mobiel
Industrieweg 18
9601 LJ Hoogezand
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 09:00 – 17:00 |
| Woensdag | 09:00 – 17:00 |
| Donderdag | 09:00 – 17:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 17:00 |
| Zaterdag | Alleen op afspraak geopend |
| Zondag | – |
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:00 |
| Woensdag | 10:00 – 17:00 |
| Donderdag | 10:00 – 17:00 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:00 |
| Zaterdag | – |
| Zondag | – |
Vergelijkbare campers
-
BAVARIA I74 enkele bedden
- Bouwjaar 2012
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,44 meter
€ 36.500Welten Caravans · Veldhoven -
Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5
- Bouwjaar 2013
- 4 slaapplaatsen
- Lengte 4,91 meter
- 140.590 kilometer
€ 44.950Koning mobiel · Hoogezand -
CITROEN JUMPER buscamper
- Bouwjaar 2009
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.300 kg
€ 12.500Schipper Caravans · Echt -
Chausson Welcome 758 XLB
- Bouwjaar 2019
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,4 meter
€ 57.950Rutten Ridderbeks B.V. · Echt