Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar2000
- Slaapplaatsen6
- Max. massa3.500 kg
- Leeggewicht2.990 kg
- Kilometerstand186.402 km
- ConditieGebruikt
Omschrijving
VERKOCHT!!
Super nette camper en zeer compleet!
Fiat 2.8 idTD motor met 122 PK (90 KW)
Totaal 6 slaapplaatsen
Stevige elektrische dubbel opstap
Degelijk elektrisch fietsenrek achterop
apk t/m 9 juni 2027
Indeling
Slapen
Zitten
Keuken
Badkamer
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Fiat
- Model
- CI Riviera 160 VERKOCHT
- Uitvoering
- Alkoof
- Bouwjaar
- 2000
- Modeljaar
- 2000
- Conditie
- Gebruikt
Maten en gewichten
- Breedte
- 2,3 m
- Leeggewicht
- 2.990 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.500 kg
- Laadvermogen
- 510 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 6
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- Hand geschakeld
- Kilometerstand
- 186.402 km
- Vermogen
- 122 pk
- APK tot
- 09-06-2000
Garantie en prijs
- Btw / marge
- Marge
Overige specificaties
- APK geldig tot
- 2000-06-09
- Datum eerste registratie
- 2000-05-05
- Kleur
- N.v.t.
Accessoires en uitrusting
Cockpit
- Armsteun(en)
- Centrale deurvergrendeling
- Elektrische ramen
- Mistlampen voor
- Radio
- Stuurbekrachtiging
- Tellerrapport
Interieur
- Boiler
- Combi horren
- Douche
- Gascomfort
- Kachel
- Koelkast
- Toilet
Exterieur
- Buitenlamp
- Dakluik
- Fietsenrek
- Luifel
- Schokbrekers
- Service luiken
- Vuilwatertank
Extra opties
- Afzuigkap
- Fietsrek achterop (elektrische lift)
- Reservewiel
- Watertank (vast)
Over de dealer
Welten Caravans
De Run 8256
5504EM Veldhoven
| Maandag | Gesloten |
|---|---|
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 14:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
|---|---|
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 14:00 |
| Zondag | Gesloten |
Vergelijkbare campers
-
CITROEN JUMPER buscamper
- Bouwjaar 2009
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.300 kg
€ 12.500Schipper Caravans · Echt -
BAVARIA I74 enkele bedden
- Bouwjaar 2012
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,44 meter
€ 36.500Welten Caravans · Veldhoven -
2012 Volkswagen T5 GP Califonia Comfortline, Leer/Alcantara 140pk, euro 5
- Bouwjaar 2012
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.000 kg
- Lengte 4,89 meter
€ 37.950Koning mobiel · Hoogezand -
Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5
- Bouwjaar 2013
- 4 slaapplaatsen
- Lengte 4,91 meter
- 140.590 kilometer
€ 44.950Koning mobiel · Hoogezand