Douche-mengkraan Trend A, opbouw
Specificaties
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 3 bar |
| Boorgat Ø | 27 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 105 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 101 mm |
| Hoogte | 61 mm |
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 3 bar |
| Boorgat Ø | 27 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 105 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 101 mm |
| Hoogte | 61 mm |