Waterkraan De Luxe, kleine knop
Specificaties
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 3 bar |
| Boorgat Ø | 16 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 85 g |
| Kleur | grijs |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 3 bar |
| Boorgat Ø | 16 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 85 g |
| Kleur | grijs |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 40 mm |