Mengkraan Keramik Charisma, uitloop 16cm
Specificaties
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 30 - 35 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 850 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 106 mm |
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 30 - 35 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 850 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 106 mm |