NauticLed F37-F9-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø16 x 37 mm |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 1.6W |
| Lumen | 120 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 180º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø16 x 37 mm |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 1.6W |
| Lumen | 120 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 180º |