NauticLed Bay15D-T13-CW
Specificaties
| Afmeting | 19 x 43mm |
| Type | Bay15D |
| Voltage | 10-30V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 160 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 6000K |
| Afmeting | 19 x 43mm |
| Type | Bay15D |
| Voltage | 10-30V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 160 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 6000K |