NauticLed Bay15D-B75-CW
Specificaties
| Afmeting | 25 x 48mm |
| Type | Bay15D |
| Voltage | 10-30V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 100 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 6000K |
| Afmeting | 25 x 48mm |
| Type | Bay15D |
| Voltage | 10-30V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 100 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 6000K |