NauticLed MR16-4XP1-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø50 x 46 mm |
| Type | GU5.3 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 4.5W |
| Lumen | 230 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 35º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø50 x 46 mm |
| Type | GU5.3 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 4.5W |
| Lumen | 230 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 35º |