NauticLed MR11-L170-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø35 x 41 mm |
| Type | GU4 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 3.6W |
| Lumen | 170 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø35 x 41 mm |
| Type | GU4 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 3.6W |
| Lumen | 170 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |