NauticLed MR11-1XP1-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø35 x 36.5 mm |
| Type | GU4 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.8W |
| Lumen | 130 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 35º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø35 x 36.5 mm |
| Type | GU4 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.8W |
| Lumen | 130 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 35º |