NauticLed MR16-L210C-WW
Specificaties
| Afmeting | Ø50 x 46 mm |
| Type | GU5.3 |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.4W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |
| Afmeting | Ø50 x 46 mm |
| Type | GU5.3 |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.4W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |