NauticLed MR11-L080C-WW
Specificaties
| Cri | 75 |
| Afmeting | Ø12 x 25 mm |
| Type | GU4 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.1W |
| Lumen | 80 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | 75 |
| Afmeting | Ø12 x 25 mm |
| Type | GU4 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.1W |
| Lumen | 80 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |