NauticLed Ba15S-COB3-WW
Specificaties
| Cri | >85 |
| Afmeting | Ø15 x 38 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.3W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >85 |
| Afmeting | Ø15 x 38 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.3W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |