NauticLed Ba15D-R12-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø32 x 38 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.1W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø32 x 38 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.1W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |