NauticLed Ba9s-MT15-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø9 x 38 mm |
| Type | Ba9S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 140 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø9 x 38 mm |
| Type | Ba9S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 140 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |