NauticLed Ba9s-T12-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø11 x 30 mm |
| Type | Ba9S |
| Voltage | 10-16V DC |
| Verbruik | 0.5W |
| Lumen | 35 |
| Equivalent | 5W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø11 x 30 mm |
| Type | Ba9S |
| Voltage | 10-16V DC |
| Verbruik | 0.5W |
| Lumen | 35 |
| Equivalent | 5W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |