NauticLed Ba15D-T13-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø19 x 43 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-30 VDC |
| Verbruik | 2.0W |
| Lumen | 160 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø19 x 43 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-30 VDC |
| Verbruik | 2.0W |
| Lumen | 160 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |