NauticLed Ba15D-T09-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø19 x 33mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.0W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø19 x 33mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.0W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |