NauticLed Ba15S-B15-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø25 x 48 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.6W |
| Lumen | 145 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø25 x 48 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.6W |
| Lumen | 145 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |