NauticLed B22-L350-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø25 x 61 mm |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.6W |
| Lumen | 330 |
| Equivalent | 35W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø25 x 61 mm |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.6W |
| Lumen | 330 |
| Equivalent | 35W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |