NauticLed Ba15D-XB09-3SD
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø32 x 38 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 0.8-1.4-2.0W |
| Lumen | 60-120-180 |
| Equivalent | 5-10-15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø32 x 38 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 0.8-1.4-2.0W |
| Lumen | 60-120-180 |
| Equivalent | 5-10-15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |