NauticLed G4-XB09-3SD-SP
Specificaties
| Cri | >85 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 0.8-1.4-2.0W |
| Lumen | 60-120-180 |
| Equivalent | 5-10-15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >85 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 0.8-1.4-2.0W |
| Lumen | 60-120-180 |
| Equivalent | 5-10-15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |