NauticLed G4-COB2-2700K
Specificaties
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø9.5 x 38 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.5W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø9.5 x 38 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.5W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |