NauticLed G4-XB09-6W3R
Specificaties
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 0.5W rood/1.4W wit |
| Lumen | 80 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2850K/6000K |
| Stralingshoek | 120º |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 0.5W rood/1.4W wit |
| Lumen | 80 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2850K/6000K |
| Stralingshoek | 120º |