NauticLed G4-Pro15-WW-SP
Specificaties
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø35 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.8W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø35 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.8W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |