NauticLed G4-Pro06-WW-LBP
Specificaties
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø23 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 80 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø23 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 80 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |