NauticLed G4-Pro08-WW-SP
Specificaties
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø24 mm |
| Voltage | 13-35V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 130 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø24 mm |
| Voltage | 13-35V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 130 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |