NauticLed G4-XP12-WW-SP
Specificaties
| Cri | >80 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 250 |
| Equivalent | 30W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 135º |
| Cri | >80 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 250 |
| Equivalent | 30W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 135º |