NauticLed G4-XP06-WW-SP
Specificaties
| Cri | >80 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø24 mm |
| Voltage | 10-36V DC |
| Verbruik | 1.1W |
| Lumen | 130 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 135º |
| Cri | >80 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø24 mm |
| Voltage | 10-36V DC |
| Verbruik | 1.1W |
| Lumen | 130 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 135º |