BiPVco 165W zonnepaneel
Specificaties
| Pmax (W) | 165 |
| Cells | 76 |
| Voc (V) | 52.67 |
| Isc (I) | 4.36 |
| Vmp (V) | 42.41 |
| Imp (I) | 3.86 |
| Max. System V | 1000 |
| Breedte (mm) | 682 mm |
| Lengte (mm) | 1831 mm |
| Pmax (W) | 165 |
| Cells | 76 |
| Voc (V) | 52.67 |
| Isc (I) | 4.36 |
| Vmp (V) | 42.41 |
| Imp (I) | 3.86 |
| Max. System V | 1000 |
| Breedte (mm) | 682 mm |
| Lengte (mm) | 1831 mm |