BiPVco 55W zonnepaneel
Specificaties
| Pmax (W) | 55 |
| Cells | 24 |
| Voc (V) | 16.82 |
| Isc (I) | 4.42 |
| Vmp (V) | 13.64 |
| Imp (I) | 3.99 |
| Max. System V | 1000 |
| Breedte (mm) | 682 mm |
| Lengte (mm) | 684 mm |
| Pmax (W) | 55 |
| Cells | 24 |
| Voc (V) | 16.82 |
| Isc (I) | 4.42 |
| Vmp (V) | 13.64 |
| Imp (I) | 3.99 |
| Max. System V | 1000 |
| Breedte (mm) | 682 mm |
| Lengte (mm) | 684 mm |