Hobby 560 KMFE Excellent
Caravan€ 12750
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 12.750 |
| Exportprijs | € 12.750 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 560 KMFE Excellent |
| Modeljaar | 2007 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2007-05-10 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.62 m |
| Breedte | 2.5 m |
| Opbouw lengte | 5.6 m |
| Leeggewicht | 1334 kg |
| Max. gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 266 kg |
| Slaapplaatsen | 6 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
EXTRA
- Dakrails
- Disselafdekking
- Raam in deur
- Watertank (vast)
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Frans bed
- Stapelbed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Hoek badkamer
Omschrijving
De perfecte indeling voor gezinnen
Dwars stapelbed, Frans vast bed en een rondzit
totaal 6 slaapplaatsen
caravan heeft 2 nieuwe banden
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
- Nieuwe voortent voor € 1250,-
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1