Lmc 520 RHD Favorit met Mover
Caravan€ 10950
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 10.950 |
| Exportprijs | € 10.950 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 520 RHD Favorit met Mover |
| Modeljaar | 2008 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2008-03-25 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.2 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Opbouw lengte | 5.2 m |
| Leeggewicht | 1170 kg |
| Max. gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 430 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Dakluik
EXTRA
- Afzuigkap
- Fietsenrek voorop
- Lithium accu
- Voortent
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Frans bed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Hoek badkamer
Omschrijving
Zeer mooie, ruime en complete LMC 520
Dorema voortent
Go2 Mover met lithium accu
Thule fietsen drager voorop
Plisse hordeur
Koelkast op hoogte
Banden zijn van 2020
Extra informatie
Optie:
Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1