Chateau 380 cantara
Caravan€ 3250
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 3.250 |
| Exportprijs | € 3.250 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 380 cantara |
| Modeljaar | 1995 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1995-06-08 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.67 m |
| Breedte | 2.1 m |
| Opbouw lengte | 3.8 m |
| Leeggewicht | 747 kg |
| Max. gewicht | 1100 kg |
| Laadvermogen | 353 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
EXTRA
- Voortent
- Reservewiel
Interieurindeling
Zitten
- Standaard zit
- Treinzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
Mooie Chatetau 380 met voortent
de banden zijn van 2020
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031 (0)40 2538982
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1