Sterckeman 390 T Newstar
Caravan€ 4950
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 4.950 |
| Exportprijs | € 4.950 |
| Afleverkosten | € 250 |
Specificaties
| Model | 390 T Newstar |
| Modeljaar | 2001 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2001-01-17 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.52 m |
| Breedte | 2.1 m |
| Leeggewicht | 720 kg |
| Max. gewicht | 900 kg |
| Laadvermogen | 180 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Toilet
- Koelkast
- Combi horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Service luiken
- Stabilisator
- Luifel
- Dakluik
EXTRA
- Disselafdekking
- Fietsenrek voorop
- Voortent
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Vast bed
Zitten
- Standaard zit
- Treinzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Achter badkamer
Omschrijving
Super leuke, nette en compacte caravan met een leeg gewicht van 720 kg.
voorin zit vast bed met zgan matrassen maar de originele tafel en kussen zitten er nog bij
compleet met voortent en luifel
De banden zijn van 2022
Extra informatie
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1