FENDT platin 470 TF Mover, voortent, fietsendrager
Caravan| Vraagprijs | € 10.495 |
| Model | platin 470 TF |
| Bouwjaar | 2007 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.59 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 1100 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 400 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
- Boiler
- Douche
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ladekast
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Wateraansluiting (vast)
- Dakluik
- acculader
- accu
- Fietsenrek voorop
- Raam in deur
- Voortent
- Vuilwatertank
- Watertank (vast)
- Mover
- Reservewiel
- Frans bed
- Vast bed
- Rondzit
- Midden keuken
- Hoek badkamer
Pinkstermaadagdag geopend
Net binnen
Caravan wordt geleverd incl. mover Reich halfautomatische, voortent, fietsendrager voorop, reservewiel en vuilwatertank
Banden 2023
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |