Groot aanbod in Kip caravans Paasmaandag open
Caravan€ 10250
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 10.250 |
Specificaties
| Model | Groot aanbod in Kip caravans Paasmaandag open |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.72 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Hoogte | 256.0 m |
| Stahoogte | 195.0 m |
| Opbouw lengte | 530.0 m |
| Omloopmaat | 965.0 m |
| Leeggewicht | 1130 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 370 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 197 x 140 |
| Bed 2 (L x B) | 200 x 130 |
Accessoires
COCKPIT
- Radio
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Verwarming
- Vloerverwarming
- Apothekerskast
- Badkamer achter
- Combi Horren
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Luifel
- Fietsenrek
- Dakluik
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- Airmix
- Disselafdekking
- Fietsrek achterop
- Hagelbestendig dak
- Lichtmetalen velgen
- Watertank (los)
- accu
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Frans bed
- Vast bed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Hoek badkamer
Omschrijving
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
Groot aanbod in Kip caravans
Momenteel hebben wij onderstaande Kip caravans te koop:
Kip kompakt 37 EKV 1990
Kip kompakt 37 EKV 2004
Kip greyline 44 TDB 2004
Kip greyline 47 TDB 2006
Kip greyline 49 TDB 2008
Kip greyline 50 TDB 2000
Kip hyline 53 TDB 2008
Kom gerust een van deze Kip caravans bewonderen, zoekt u een andere Kip caravan dan kunt u bij ons de zoekopdracht doorgeven.
Wij krijgen geregeld nieuwe Kip caravans binnen.
Paasmaandag geopend van 11:00 t/m 16:00 uur
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |