Fendt 450 Joker VERKOCHT
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Model | 450 Joker VERKOCHT |
| Modeljaar | 1993 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1993-03-31 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.24 m |
| Breedte | 2.1 m |
| Opbouw lengte | 4.5 m |
| Leeggewicht | 799 kg |
| Max. gewicht | 1100 kg |
| Laadvermogen | 301 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Verzwaarde steunen
- Luifel
- Fietsenrek
- Dakluik
EXTRA
- Fietsrek achterop
- Zakluifel
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Dwarsbed
Zitten
- Standaard zit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Super nette Fendt 450 met vast bed en standaard zit
compleet met:
- Fiamma zak luifel
- Panorama luifel
- Thule fietsen drager achterop
- Truma warm water boiler
Optie:
- Bovag beurt incl. nieuwe banden en 1 jaar garantie € 500,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |