Hobby 495 UL de luxe VERKOCHT
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Model | 495 UL de luxe VERKOCHT |
| Modeljaar | 2004 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2004-03-04 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.87 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.0 m |
| Leeggewicht | 1050 kg |
| Max. gewicht | 1400 kg |
| Laadvermogen | 350 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Dakluik
EXTRA
- Dakrails
Interieurindeling
Slapen
- Enkele bedden
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Ruime Hobby caravan met 2 x 1 pers. bed en rondzit
caravan heeft hagel schade maar is wel waterdicht
voor info bel 0031(0)40 2538982
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |