Hobby 540 UL excellent VERKOCHT
CaravanPrijs op aanvraag
Specificaties
| Model | 540 UL Excellent VERKOCHT |
| Modeljaar | 2007 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2007-04-20 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.41 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.4 m |
| Leeggewicht | 1200 kg |
| Max. gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 400 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Dakluik
EXTRA
- Disselafdekking
- Lichtmetalen velgen
- Raam in deur
- Tempo 100
- Watertank (vast)
- accu
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Enkele bedden
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Zeer mooie en complete Hobby 540 met 2 x 1 pers. bed waar je 1 groot bed van kan maken
- Truma vol automaat mover
- Dorema Monza 240 voortent van 2025 dus zgan
- Dekra tempo 100 KM/U keuring
- LM Velgen met banden van 2024
- Verzwaarde 1600 kg as
optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538983
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |