HOBBY 495 UL Enkele bedden, mover, tent, luifel
Caravan| Vraagprijs | € 10.495 |
| Model | de luxe 495 UL |
| Bouwjaar | 2005 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.87 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 1080 kg |
| Max. gewicht | 1400 kg |
| Laadvermogen | 320 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 1,87 x 83,5 |
| Bed 2 (L x B) | 1,87 x 83,5 |
| Bed 3 (L x B) | 2,05 x 1,32 |
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Ladder en Imperiaal
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Luifel
- Dakluik
- acculader
- Disselafdekking
- Watertank (los)
- accu
- Mover
- Reservewiel
- Enkele bedden
- Rondzit
- Midden keuken
- Midden badkamer
Net binnen caravan met enkele bedden
Caravan wordt geleverd incl. Mover, Vaste dakluifel, voortent, hordeur, reservewiel, radio voorbereiding incl. boxen.
Banden 2024
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |