HOBBY de luxe 450
Caravan| Vraagprijs | € 5.995 |
| Model | de luxe 450 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Breedte | 2.2 m |
| Opbouw lengte | 6.3 m |
| Omloopmaat | 9.9 m |
| Leeggewicht | 1040 kg |
| Max. gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 310 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 1,98 x 1,38 |
| Bed 2 (L x B) | 1,98 x 1,39 |
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Luifel
- Dakluik
- Watertank (los)
- Reservewiel
- Rondzit
- Standaard zit
- Midden keuken
- Midden badkamer
Caravan wordt geleverd incl. voortent merk Hypercamp type las palmas 2.40 en universele dakluifel die zowel aan de caravan als aan de voortent kan en reservewiel
Banden 2023
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |