GetAway Active Mover actie
Caravan| Actieprijs | € 28.695 |
| Vraagprijs | € 29.695 |
| Uitvoering | Overige |
| Model | active showroom model hoge korting en mover actie |
| Modeljaar | 2026 |
| Bouwjaar | 2026 |
| Conditie | Nieuw |
| Lengte | 546.0 m |
| Breedte | 185.0 m |
| Hoogte | 225.0 m |
| Opbouw lengte | 401.0 m |
| Leeggewicht | 670 kg |
| Max. gewicht | 1000 kg |
| Laadvermogen | 330 kg |
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bed 1 (L x B) | 215 x 170 |
- Toilet
- Vloerverwarming
- Combicassettes
- Gascomfort
- Hordeur
- Inductie
- Koelbox
- Omvormer
- Hefdak
- Led verlichting
- Service luiken
- Watertank (vast)
- Enkele bedden
- Lengte bed
- Rondzit
- Eindkeuken
- Hoek badkamer
De GetAway Active is een compacte en ultramoderne caravan van Nederlandse makelij — ontworpen met het oog op gemak, comfort én mobiliteit.
Het idee: een caravan die klein oogt vanbuiten (makkelijk te trekken, ook achter compacte of elektrische auto’s), maar verrassend ruim is vanbinnen.
Je hebt aan alles gedacht: slaap-, kook- en leefruimte, compacte indeling, praktische voorzieningen — zodat je met de GetAway op vakantie kunt gaan zonder concessies op comfort.
De Easy Caravanning Get Away Active is al leverbaar vanaf € 29695,00
Schippercaravans actie showroommodel GetAway active van €29.695 nu voor €28.695 voordeel van €1000 en een mover actie
Ons showroommodel is voorzien van de volgende extra's:
Hordeur meerprijs €299
Koelbox meerprijs €329
Porta potti meerprijs €89
Met deze opties kost deze caravan €30.323 nu met de korting van €1000 maar €29.323 excl. afleverkosten en evt met de mover actie
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |