Tec Tour 450 DB 2008
Caravan| Actieprijs | € 9.695 |
| Vraagprijs | € 9.900 |
| Model | Tour 450 DB live |
| Bouwjaar | 2008 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2008-05-06 |
| Lengte | 6.41 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Hoogte | 270.0 m |
| Stahoogte | 195.0 m |
| Opbouw lengte | 450.0 m |
| Leeggewicht | 980 kg |
| Max. gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 370 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 205 x 146 |
| Bed 2 (L x B) | 205 x 130 |
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Stabilisator
- Luifel
- Afzuigkap
- Watertank (vast)
- Reservewiel
- Dwarsbed
- Rondzit
- Midden keuken
- Midden badkamer
Nette en goed onderhouden TEC caravan
Indeling vast dwars bed, midden keuken en toilet en een rondzit
Caravan wordt geleverd incl. luifel, hordeur, afzuigkap, extra serviceluik en reservewiel.
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |