Burstner Fun 435 TN met Mover
Caravan€ 5700
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 5.700 |
| Exportprijs | € 5.700 |
Specificaties
| Model | Fun 435 TN met Mover |
| Modeljaar | 1999 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1999-05-21 |
| Lengte | 6.3 m |
| Breedte | 2.17 m |
| Max. gewicht | 1100 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Toilet
- Koelkast
- Combi Horren
- Kachel
- Omvormer
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Stabilisator
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- Fietsrek achterop
- accu
- Mover
- Reservewiel
- Omvormer
Interieurindeling
Slapen
- Dwarsbed
Zitten
- Standaard zit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Midden badkamer
Omschrijving
Zeer mooie 4 pers. caravan
Voorin vast bed achterin dinette zit
Compleet met:
- Powr mover
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie en nieuwe banden € 500,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |