Fendt Saphir 465 TG 2020
Caravan| Vraagprijs | € 27.950 |
| Model | Saphir 465 TG enkele bedden |
| Bouwjaar | 2020 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2020-10-08 |
| Lengte | 7.06 m |
| Breedte | 2.32 m |
| Hoogte | 263.0 m |
| Stahoogte | 195.0 m |
| Opbouw lengte | 465.0 m |
| Leeggewicht | 1276 kg |
| Max. gewicht | 1700 kg |
| Laadvermogen | 424 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 200 x85 |
| Bed 2 (L x B) | 200 x 85 |
| Bed 3 (L x B) | 210 x127 |
- Boiler
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ladekast
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
- Voortent
- Wateraansluiting (vast)
- Fietsenrek voorop
- Watertank (vast)
- Mover
- Enkele bedden
- Standaard zit
- Midden keuken
- Midden badkamer
Net binnen zeer mooie Fendt caravan met enkele bedden
Caravan is voorzien van een Enduro halfautomatische mover, Dorema voortent octavia, fietsenrek voorop voor elektrische fietsen, hordeur en deur met raam en prullenbak
Afleverkosten €395,- – wat mag u verwachten?
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |