Bürstner holiday 420 TN champion 1995
Caravan| Vraagprijs | € 4.250 |
| Model | holiday 420 TN champion |
| Bouwjaar | 1995 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1996-03-01 |
| Lengte | 5.62 m |
| Breedte | 2.1 m |
| Hoogte | 254.0 m |
| Stahoogte | 195.0 m |
| Opbouw lengte | 420.0 m |
| Leeggewicht | 812 kg |
| Max. gewicht | 1000 kg |
| Laadvermogen | 188 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 200 x 140 |
| Bed 2 (L x B) | 200 x 150 |
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Stabilisator
- Voortent
- Luifel
- Reservewiel
- Dwarsbed
- Standaard zit
- Midden keuken
- Midden badkamer
Leuke caravan met diverse extra's goed onderhouden
Caravan wordt geleverd incl. een 4 seizoenen voortent extra diep, Luifel vrijbuiter, reservewiel, toilet en stabilisator
Banden 2022
Caravan is gebouwd in 1995 en nieuw verkocht in 1996
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |